Обшивка вантажного відсіку буса ✔️Кузова фургона - 🚐 BusMaster (Бердичів)

Ви тут:  🚐 BusMaster Обшивка Обшивка кузова фургона

Полное переоборудование Volkswagen Crafter: Установка откидных кресел в салон + спальник, Обшивка фургона, Установка электроники, LED подсветка потолка и ступеней и прочее

Обшивка вантажного фургону це насамперед захист кузова плюс нові можливості для вашого бізнесу. Сучасна обшивка внутрішнього простору кузова збільшує термін експлуатації та надійність мікроавтобуса.

Обшивка стін фургона дозволяє значно розширити функціональні та транспортні можливості для ефективного вирішення комерційних завдань Вашого бізнесу. В середньому термін експлуатації вантажного фургона з новою обшивкою збільшується на 3-5 років, тому що внутрішній простір кузова менш схильний до механічних пошкоджень і іржі.

Виробник автомобіля закладає ускладнені умови експлуатації в конструкцію кузова, але фургон стрімко псується отримуючи вм'ятини, пошкодження лакофарбового покриття кузова, як наслідок корозію і втрачає в ціні.

Ще гірша ситуація з перевезенням абразивних, липких, рідких або хімічно активних матеріалів, такі пошкодження часто переростають у серйозну проблему. Але, краще вкластися зараз в установку обшивки мікроавтобуса, ніж подолати ці труднощі пізніше, оплачуючи простий машини і вартість ремонту, що в кілька разів зросла.

Скільки коштує обшивка кузова фургона?

Тип автомобіля Пол, $ Підлога стіни та двері, $ Повна обшивка кузова, $
Маленький фургон: Volkswagen Caddy, Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Renault Kangoo, Fiat Doblo… 100 200 400
Мінівен: Mercedes Vito, Volkswagen Transporter, Peugeot Expert, Ford Tourneo, Hyundai H1… 150 300 500
Фургон: Mercedes Sprinter, Ford Transit, Renault Master, Fiat Ducato, Peugeot Boxter, Citroen Jumper… 200 400 600
Великий фургон: Автомобілі з довжиною вантажного відсіку більше 4 метрів 250 500 700

* Повна обшивка кузова включає обшивку підлоги, стін до стелі, дверей, арок, стелі. Вказана вартість має орієнтовний характер, остаточну вартість Вам люб'язно надасть наш менеджер після обговорення робіт і матеріалів, що проводяться.

Вибір матеріалів для обшивки вантажного відсіку

Для обшивки кузова мікроавтобуса використовуються лише перевірені матеріали: березова фанера, алюміній, пластик, варіанти фанери, що ламінує, і композит. Матеріали розрізняються за своїми експлуатаційними характеристиками та за ціною. Виходячи з вашого бюджету, від економічних до професійних рішень. Найпопулярніша обшивка фургона виготовлена ​​з фанери, що ламінує. Березова фанера має найнижчу ціну, але слабо стійка до вологи і не дуже міцна. Ламінована фанера не боїться вологого середовища, відрізняється міцністю. Пластик ще дорожче, але відносно міцний, легкий і естетичний. Алюміній значно надійніший, стійкий до пошкоджень, найдорожчий варіант.

Технології та виробництво

Практично всі внутрішні поверхні кузова можуть бути обшиті: підлога, стіни, двері, стеля, арки, перегородка за водієм. Після того, як схема обшивки узгоджена з клієнтом і прорахована вона надходить у виробництво. Часто обшивка кузова мікроавтобуса доповнюється аксесуарами – кріпильними (такелажними) системами, теплоізоляцією та автомеблями. Тому обшивка несе не тільки захисну функцію, а розширює можливості і функціонал фургона, перетворюючи його з просто транспортного засобу для перевезень в автомайстерню на колесах або багатоцільовий вантажний автомобіль.

Переваги обшивки кузова

  • обшитий кузов мікроавтобуса значно полегшує монтаж додаткових аксесуарів;
  • обшивка легко демонтується та замінюється, не пошкоджуючи кузов машини;
  • ремонт обшивки сведеться до заміни пошкодженого елемента (незрівнянно з ремонтом кузова, що отримав вм'ятину або почав іржавіти).

Вибір матеріалу обшивки безпосередньо залежить від видів вантажу, що перевозиться, особливостей експлуатації автомобіля та бюджету. Наші менеджери допоможуть вам розібратися та запропонують варіанти економної часткової обшивки або надійний варіант із серйозним запасом міцності.

Для фургонів, що перевозять легкі, малогабаритні вантажі, достатньо обшивки підлоги. У разі, коли габарити та вага вантажів значні і можливий зіткнення вантажів зі стінами потрібна обшивка основних зон ушкоджень – стін, арки, перегородки та двері.

Коли вплив вантажів, що перевозяться, можливий по всій внутрішній поверхні кузова або вантаж брудний, рідкий, сипкий – однозначно потрібна повна обшивка кузова з акцентом на більш міцні матеріали.

Березова фанера для обшивки фургона

Економічний, надійний матеріал для обшивки стін та стелі вантажного відсіку мікроавтобусів, товщина фанери 5 мм. (через недостатню міцність не застосовується для статі). Пошкоджені частини обшивки з березової фанери не викликають фінансового навантаження і легко змінююся. Основний недолік березової фанери – слабка вологостійкість, це обмежує можливості прибирання, миття та обслуговування кузова автомобіля.

Ламінована фанера для обшивки мінівена

Універсальний захисний матеріал. Доступна у кількох кольорах, поєднується з інтер'єром вантажного відсіку. Ламінована фанера не боїться вологого прибирання. Товщиною 9, 12 та 15 мм. може використовуватися в підлоговому покритті, а для інших поверхонь кузова – 4 і 6 мм.

Композитний матеріал для обшивки кузова

Міцний та легкий варіант обшивки. Виконаний на полімерній основі – гіпоалергенний, не токсичний, підходить для обшивки ізотермічних фургонів. Товщина композиту в 3 мм прирівнюється за міцністю ламінованої фанері товщиною 4 мм. Матеріал рідко застосовується для обшивки підлоги, підходить для інших поверхонь у кузові.

Алюміній з рельєфною насічкою для обшивки фургона

Найбільш довговічний, міцний і найдорожчий матеріал. Використовується в професійній обшивці кузова. Відмінна зносостійкість, вологостійкість, мала вага, легко миється, забирається. Для обшивки підлоги лист алюмінію товщиною 1,5 мм лягає на фанерну основу товщиною 12 мм, на інших поверхнях вантажного відсіку мікроавтобуса монтаж проводиться без фанерної підкладки.

Компанія BusMaster більше 15 років надає послуги з дооснащення та переобладнання комерційного транспорту: вантажних та вантажопасажирських мікроавтобусів, промтоварних фургонів, мінівенів, причепів від лідерів автопрому Mercedes-Benz, Fiat, Citroen, Peugeot, Ive. Ми пропонуємо обшивку кузова фургону фанерою різних кольорів та товщини, композитом (пластиком) та алюмінієм. Для всіх видів обшивки є можливість встановлення такелажного обладнання: рейок, ременів, розпірок та кілець.

Busmaster також пропонує утеплення та термоізоляцію кузовів фургонів, встановлення холодильного та опалювального обладнання, авто-меблі (включаючи стелажі, шафи та полиці), шумоізоляцію кузова, врізання вікон та люків, встановлення електропроводки, встановлення сидінь у вантажний фургон, туристичний мікроавтобус, фургон для перевезення інвалідів та інших маломобільних груп населення, автобудинок, лабораторія на колесах, мобільна їдальня або фудтрак, фургон для перевезення тварин, мобільний офіс, кемпер.

Питання та відповіді

Навіщо потрібна обшивка вантажного відсіку фургона чи кузова мікроавтобуса?

✔️ Обшивка фургона вирішує великий комплекс проблем, забезпечує захист підлоги та стін фургону від подряпин, механічних пошкоджень, попадання вологи на корпус автомобіля. Зазвичай включає обшивку підлоги, стін, стелі, дверей, а також перегородки вантажного відсіку. Додатково посиленими матеріалами обробляються підлога, колісні арки та для зручності перевезень по стінках фургона встановлюють стрічкові вантажоутримувачі, що дозволяють надійно закріпити вантаж різної форми та конфігурації.

Який матеріал обшивки кращий?

✔️ Для внутрішнього облицювання кузова використовують алюмінієві, фанерні листи, пластик та їх комбінації. Матеріал вибирають виходячи з типу вантажів, що перевозяться, інтенсивності експлуатації транспортного засобу та бюджету.

Чи можливо замовити нестандартну обшивку?

✔️ Ми можемо реалізувати будь-які побажання та вимоги, щоб створити рішення для зручного перевезення вантажів, що задовольняє Ваші завдання повною мірою.

Які способи оплати можливі?

✔️ Ми працюємо як з фізичними, так і юридичними особами з ПДВ. Приймаємо банківські картки, безготівкові перекази та платежі готівкою.

Де я можу залишити відгук?

✔️ Компанія BusMaster буде вдячна вам за позитивний відгук про обшивку кузова вашого автомобіля. Його ви можете залишити на нашій офіційній сторінці Google.

Наше місто Бердичів!

Переобладнання автобусів, мікроавтобусів, фургонів VIP–рівень від європейських колег

Бердичев – столица переоборудования авто
Никольский собор в Бердичеве
Костел святой Варвары в Бердичеве
Бердичевский монастырь ордена босых кармелитов
Охель раби Ицхак Леви из Бердичева
Бердичевский монастырь ордена босых кармелитов
Музей Джозефа Конрада, Бердичев
Автовокзал Бердичева

Термінове переобладнання мікроавтобусів з гарантією - установка кондиціонерів, опалення, врізка люків

Переобладнання мікроавтобусів BUSMASTER обшивка, тюнінг
13312, Україна, м. Бердичів,
вул. Короленка, 41С